Evde Serum

Evde Serum

Evde serum taktırmak hasta için ayrıcalıklı bir durumdur. Yaşamış olduğumuz mental yorgunluğun yanı sıra; sıra beklemek , yoğun ışığa maruz kalmak , gürültülü bir ortamda olmak hasta insanlar ile aynı ortamda bulunma ve hastanede sıra beklemek gibi dezavantajları yoktur. Mes Evde Sağlık Hizmetleri ile kendi yatağınızda veya bulunduğunu ortamda konforlu alanınızın dışına çıkmadan evde serum taktırabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizle , güvenle evde serum taktırmak mümkün

Atom Serum

Atom serum toplum dilinde bilinen adı ile sarı serum bir multivitamin takviyesidir. Düzensiz yaşanan mevsim geçişlerinde atom serum bağışıklık sistemimize destek olmak amacıyla kullanıla bildiği gibi mevcut hastalığın semptomlarını hafifletmek ve daha konforlu bir hastalık süreci geçirmek içinde kullanılabilir. Evinizin konforunda atom serum tedavisi almanız Mes Evde Sağlık hizmetleri ile mümkündür hemen bilgi almak için bize ulaşın.

Atom Serum Nedir ?

Mevsim geçişlerinde çok sık hasta oluruz. Hiç neden sorusunu sordunuz mu kendinize? Atom Serum Nedir ve neye iyi gelir?

Bir sıcak bir soğuğa maruz kalan vücudumuzdaki antikorlar adapte olmakta zorlanır bu duruma. 

Vücut direnciniz düşer ve grip, eklem ağrısı gibi şikayetleriniz ortaya çıkar. Sağlıklı bir kış geçirmek için yapmanız gereken atom serum gibi takviyeler almaktır. Vücut direncini artırmak ve Kandaki antikorları mevcut duruma adapte etmek için uygulanan tedavi yöntemidir atom serum. 

Toplum dilinde bilinen adıyla sarı serum . Şikayetlere göre içeriği değişmekle birlikte içinde ateş düşürücü ve ağrı kesiciler , alerji ve akıntıyı engelleyen antihistaminik ilaçlar, mide ve bağırsak koruyucu , dengeli elektrolit sıvılar ve vitaminler barındırır. Hastanın şikayetleri doğrultusunda kişiye özel hazırlanmaktadır. Semptomatik bir tedavi yöntemidir. Atom serum uygulama süresi yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir. Hastalıklara karşı bağışıklık kazanmanız ve mevcut hastalığı daha hızlı atlatmanız için içerisinde B Grubu ve C Gurubu vitaminler bulundurur. 

Atom Serum bağışıklık sistemini güçlendirdiği için birçok hastalığa karşı koruma sağlayabilir. 

Grip: Grip salgınının yoğun olduğu mevsim geçişlerinde atom serum bağışıklık sisteminizi destekleyerek grip enfeksiyonu riskini azaltabilir. 

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları: Düzensiz seyreden hava koşulları solunum yolu enfeksiyonu riskini arttırmaktadır. Atom serum solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olan viral ve bakteriyel virüslere karşı vücut direncimizi arttırarak koruma sağlayabilir. 

Halsizlik Yorgunluk ve Eklem Ağrıları: Mevsim geçişlerinde vücut direnciniz düşer ve enerji kaybı yaşarsınız. Yorgunluk ve halsizlik hissine sebep olur bu durum. Buna bağlı olarak yoğun hayat temposu ile birleşen enerji kaybı eklem ağrılarına sebep olur. Atom serum ile birlikte vücut direncimizi arttırarak doğru vitaminleri takviye etmeniz durumunda halsizlik yorgunluk ve eklem ağrıları gibi şikayetlerin önüne geçmeye yardımcı olur. 

 Hastane ortamına girmeden evinizin, işyerinizin konforlu ortamında güvenle sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Atom-Serum

Atom Serum İçindekiler

Atom serumun içindekiler ;

  • Antihistaminik ilaçlar (alerji ve akıntıyı engelleyen)
  • Bağırsak ve mide koruyucular
  • Ağrıkesici ve ateş düşürücü ilaçlar 
  • Dengeli elektrolit sıvılar 
  • B ve C gurubu vitaminler barındırarak hastalıklara karşı bağışıklık kazanmanızı ve mevcut hastalığı daha hızlı atlatmanıza yardımcı olur.

Atom serumun içindekiler, hastanın şikayetlerine yönelik kişiye özel hazırlanan bir semptomatik tedavi yöntemidir.

Atom Serum Fiyatı

Atom serum fiyatı değişkenlik göstermektedir. Bunun başlıca sebebi önce hastanın şikayetleri dinlenir ve değerlendirme yapılır gerekli görülmesi durumunda kan testi yapılabilir. Kişiye özel tedavi planı belirlendikten sonra atom serum içeriğine karar verilir. Atom serum fiyatı içeriği belli olduktan sonra netlik kazanır. Sizde kişiye özel tedavi planı almak ve atom serum fiyatı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sarı Serum

Sarı serum adı ile bilinen içeriğinde B vitamini barındıran serum çeşididir. Genellikle multi vitamin takviyesi olarak hazırlanır. Hastanın şikayetine göre içeriği değişmektedir. Toplum dilinde atom serum yada sarı serum olarak bilinen IV yolla infüzyon şeklinde uygulanan serumlar enerji seviyenizi yükseltmek , hastalıklara karşı koruma sağlamak yada mevcut hastalığın semptomlarını hafifletmek amacıyla kullanılır. Düzensiz mevsim geçişlerinden kaynaklanan salgın hastalıklardan korumak amacıyla ve ya yaptırmış olduğunuz vitamin testlerinde belirlenen eksik değerler sonucunda ağızdan tablet yerine damardan alımını daha uygundur. Sarı serum damardan uygulandığında kana karışma ve etki süresi daha hızlıdır.

Sarı Serum

Sarı Serum Nedir ?

Sarı serum nedir ? İçinde B grubu vitamin barındıran serum çeşididir. Seruma sarı rengini veren b vitaminidir. Hastanın semptomlarına göre içeriği çeşitlendirilebilir. Bağışıklık sistemini desteklemek ve vücudumuzdaki vitamin değerlerinin kaybına göre takılabilir. Sarı serum nedir ? mevcut hastalığınızın semptomlarını daha hafif atlatmanıza yardımcı olmak için hazırlanmış semptomatik bir tedavi yöntemidir. Düzensiz iklim koşulları gözetildiği de dışarıdan alamadığımız takviye vitamin lerimizi temin etmenin en etkili yolu ağızdan almak yerine damardan almaktır. Salgın dönemini hafif atlatmak için bağışıklık sisteminizi desteklemenizi önerir sağlıklı günler dileriz.

Sarı Serum İçerik

Sarı serum içeriğinde b ve c vitamini başta olmak üzere bir çok vitamin barındıran multivitamin takviyesidir. Genellikle salgın döneminin yoğun olduğu bahar geçişlerinde ve kış aylarında hastalar tarafından çok ihtiyaç duyulur. Hastanın diğer şikayetlerine yönelik ilaçlarda eklenerek sarı serum içeriği çeşitlendirilebilir. Örneğin; viral veya bakteriyel bir enfeksiyon durumu varsa antibiyotik eklenebilir, mide bulantınız varsa bunu önlemek için bir ilaç eklenebilir. Hastaya özel şikayetlerine yönelik sarı serum içeriği değişmektedir.

Sarı Serumun İçinde Ne Var?

Evde Serum-2

Sarı serumun içinde ne var, ? Hastanın dehidratasyonuna göre boyutu belirlenen sıvı elektrolit dengesinin içine ihtiyaca göre atılan b ve c gurubu vitaminler bulunur. Vücudunda herhangi bir enfeksiyon belirtisi varsa ;Ateş , boğazlarda kızarıklık gibi hastan detaylı tanımlaması için tetkikleri istenir. Tetkik sonuçları görülene kadar sarı serumun içinde semptomatik tedaviye yönelik ilaçlar olur. Kesin tanılama yapıldıktan sonra sarı serumun içine ihtiyaca göre diğer ilaçlar eklenebilir.

Serumun Faydaları

Yaşadığımız yoğun hayat temposunda dışardan almadığımız takviyeleri damardan alarak günümüz teknolojisinin bize sunduğu serumun faydalarından yararlanmak gerekiyor. Yoğun ishal , bulantı ve kusma yaşadığımız durumlarda sadece vücudumuzdan kaybettiğimiz mineral ve sıvı kaybını dengelemek dehidrasyonu önlemek için bile kullanımında, serumun faydaları sayamayacağımız kadar çoktur. Yorgun ve halsiz olduğumuz günlerde ağızdan almak yerine takviye ilaçlarımızı serum ile damardan almak daha faydalıdır. Ağızdan aldığımız ilaçlar belli organlarda farklı yöntemlerle sindirime uğrar ve kana karışırlar. Fakat tam emilim gerçekleşemez. Serum aracılığıyla damardan aldığımız her şey doğrudan kana karışır ve tam emilim sağlanır. Oral takviyeler hem maddi hem de zaman kaybına yol açabilmektedir. Sağlık profesyonelleri gözetiminde serumun faydalarından yararlanmak , hastanelerde saatlerce sıra beklemeden kendi evinizde, konforlu alanınızı terk etmeden hizmet almak mümkün.