Hakkımızda

Mes Evde Sağlık Hizmetleri
hakkımızda

Mes Evde Sağlık Hizmetleri

Mes Evde Sağlık Hizmetleri olarak uluslararası standartlara uygun bir şekilde kişiye özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş sağlık hizmetlerimizi evinizin konforunda sunmaktayız.
Evde Doktor, evde hemşire, evde hasta bakımı , online diyetisyen, yeni doğan hemşiresi, podoloji, Mezoterapi, Prp tedavisi, Glutatyon Serum, Evde Serum, gibi özel hizmetlerimizle bireysel ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Deneyimli hemşirelerimizle sağlık sürecinizi güvence altına alırken, hasta bakım ve ambulans hizmetlerimizle de Mes Evde Sağlık Hizmetleri her an yanınızda.
İnanıyoruz ki sağlıklı bir yaşam, güçlü bir bağışıklık sistemine dayanır. Mes Evde Sağlık Hizmetleri olarak amacımız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığına değer katmak ve güvenle yanınızda olmaktır. Mes Evde Sağlık Hizmetleri olarak, güvenilirlik, profesyonellik ve kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile sizin için buradayız. Sağlığınızı Mes Evde Sağlık Hizmetleri ile güvence altına alın, sağlıklı yaşamın temelini birlikte inşa edelim.

+10 Yıllık Deneyim

7/24 Destek

Nitelikli Doktorlar

Deneyimli Hemşireler

Yenilikçi Tıbbi Tedaviler

Garantili Sonuçlar

Detaylı Bilgi

4

Ambulans

28

Sağlık Personeli

+10.000

Mutlu Hasta

47

Modern Ekipman

Amacımız sizin ve sevdiklerinizin sağlığına değer katmak ve güvenle yanınızda olmaktır.

Deneyimli hemşirelerimizle sağlık sürecinizi güvence altına alırken, hasta bakım ve ambulans hizmetlerimizle de her an yanınızdayız

Nitelikli Doktorlar

Doktorlarımız uzmanlık alanlarında deneyimli ve hasta odaklı kişiselleştirilmiş hizmetler sunar.

+10 Yıllık Deneyim

Kişiye özel sunduğumuz hizmetlerimizle her an yanınızdayız. Profesyonel kadromuz ve güvenilir yaklaşımımızla sağlığınız bizim önceliğimizdir.

.st0{fill:none;stroke:#000;stroke-width:2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-miterlimit:10}

Laboratuvar Hizmeti

Kesintisiz kalite ve güven sunuyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla sağlığınızı ön planda tutuyoruz. Güvenilir sonuçlar ve hızlı hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız.”

Misyonumuz

Mes Evde Sağlık Hizmetleri olarak amacımız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığına değer katmak ve güvenle yanınızda olmaktır.

7/24 Destek

Sağlık Danışmanlarımız 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Tüm süreçler hakkında istediğiniz her an danışmanınız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Nitelikli Hemşireler

Deneyimli ve uzman kadromuzla hastalarımıza en iyi bakımı sağlayarak, sağlıklı ve konforlu bir yaşamı destekliyoruz. Sizin sağlığınız bizim önceliğimizdir.”

Mutlu Hastalarımız

Aldığımız geri bildirimler, bizim için en değerli referanslardan biridir. Hastalarımızın samimi yorumlarıyla dolu bu bölümde, onların deneyimlerini keşfedin ve bizimle birlikte sağlıklı bir yaşama adım atın.”


Evde serum takılmak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine MES Healthcare ile iletişime geçtim. Sağ olsunlar, çok ilgilendiler. Şikayetlerimi dinleyip Atom Serum ve Glutatyon Tedavisi önerdiler. Hemşirenin eli de çok hafifti. İlgi ve alakaları için çok teşekkürler.

Selin C.

PRP tedavisi için Mes evde sağlık hizmetleri ile iletişime geçtim ve süreç hakkında detaylı bilgi verildi. Uygulama öncesinde benimle detaylı bir şekilde ilgilendiler ve sorularımı yanıtladılar. Hemşirelerin deneyimi ve profesyonelliği içimi rahatlattı.

Barış Y.

Evde serum taktırmak için MES sağlık hizmetlerine başvurdum, ve gerçekten memnun kaldım. Şikayetlerimi dikkatle dinlediler ve Sarı Serum Tedavisi önerdiler. Hemşirenin hassasiyeti ve ilgisi beni çok mutlu etti kendilerine teşekkür ederim.

Büşra K.